Job Header

Back to list

Kontroller (Controller) - PDS

bw_wordkay_placeOroszlany - Hungary

bw_wordkay_timeMay 13, 2019

bw_wordkay_optionFull time

bw_wordkay_idR2019-1301

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az öszkerékmeghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 68 helyszínen, 30.000 alkalmazottal, 10,5 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Hungary Kft. öszkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó PDS divízió folyamatosan  bővülő fiatalos csapatába keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kontroller

Feladatok:

  • Üzleti területek kontrolling támogatása
  • Product line / termékcsoport profitabilitás fejlesztésének / fenntartásának kontrollja, elemzések készítése
  • Kontrolling rendszer fejlesztési projektek támogatása
  • Tervezés, előrejelzés részleteinek kidolgozása
  • Kontrolling jelentések elkészítése
  • Termékcsoporttal kapcsolatos projektek nyomonkövetése, kapcsolódó beruházások menedzselése
  • Árazási és egyéb költség elemzések készítése, frissítése, adategyeztetések
  • Készletek standard árának számítása, karbantartása
  • Üzleti esettanulmányok pénzügyi támogatása
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásban

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Min. 4-5 éves multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Előny: gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Terhelhetőség, elemzőkészség, pontosság, üzleti gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködési készség
  • Problémamegoldó és rugalmas személyiség
  • MS Office és Vállalatirányítási rendszer (előny: SAP) felhasználói szintű ismerete

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Sári Tímea - HR Specialista

BorgWarner Hungary Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

www.borgwarner.com

Global Terms of Use and Privacy Statement

Carefully read the BorgWarner Privacy Policy before using this website. Your  ability to access and use this website and apply for a job at BorgWarner are conditioned on your acceptance and compliance with these terms.

Please access the linked document by clicking here, select the geographical area where you are applying for employment, and review. Before submitting your application you will be asked to confirm your agreement with the terms.

Headline