Job Header

Back to list

Minőségügyi mérnök (Quality Engineer) - PDS

bw_wordkay_placeOroszlany - Hungary

bw_wordkay_timeNov 28, 2019

bw_wordkay_optionFull time

bw_wordkay_idR2019-2791

A BorgWarner Hungary Kft. öszkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó PDS divízió folyamatosan  bővülő fiatalos csapatába keres  tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségirányítási mérnök

Feladatok:

  • Külső és  belső  reklamációkból származó hibák elemzése
  • Kereszt funkcionális csoport koordinálása, gyökér ok felderítése, intézkedések meghatározása és bevezetésének felügyelete
  • 8D/reklamációs  riportok készítése és az intézkedések felkövetése, verifikálás
  • Statisztikák, elemzések  készítése
  • Vevői kommunikáció a   problémákra
  • Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel.
  • PFMEA felülvizsgálata,  a mérnökség támogatása
  • PPAP csomagok benyújtása
  • Változások kezelése a  vevői  portálokon  (VW, FORD)
  • Ellenőrzési tervek  készítése, karbantartása
  • Belső auditok terv szerinti elvégzése.
  • Külső auditok esetén, auditterv bekérése, egyeztetés a külső felekkel, érintett területek bevonása, auditra való felkészülés koordinálása.
  • Heti, havi, vevői  riportok elkészítése.

Elvárások:

  • felsőfokú állami diploma
  • legalább 3 év autóiparban szerzett minőségirányítási tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • IATF  16949 és ISO 14001 szabvány ismeretek
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó és szervező készség, analitikus gondolkodásmód

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Kapcsolat:

Sári Tímea, HR Specialista

BorgWarner Oroszlány Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

www.borgwarner.com

Global Terms of Use and Privacy Statement

Carefully read the BorgWarner Privacy Policy before using this website. Your  ability to access and use this website and apply for a job at BorgWarner are conditioned on your acceptance and compliance with these terms.

Please access the linked document by clicking here, select the geographical area where you are applying for employment, and review. Before submitting your application you will be asked to confirm your agreement with the terms.