Job Header

Back to list

Termelési Mérnök (Production Engineer) - PDS

bw_wordkay_placeOroszlany - Hungary

bw_wordkay_timeDec 03, 2019

bw_wordkay_optionFull time

bw_wordkay_idR2019-2836

A BorgWarner Hungary Kft. öszkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó PDS divízió folyamatosan  bővülő fiatalos csapatába keres  tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Termelési mérnök

Feladatok:

  • Gépek elérhetőségének folyamatos fejlesztése
  • Gépspecialisták és karbantartó technikusok szakmai támogatása hibaelhárítás során
  • A szerelési folyamatokat érintő problémamegoldásokban aktív részvétel (reklamációk, berendezés problémák, FTP és elérhetőségi problémák)
  • Fejlesztési és hatékonyság növelő projektek támogatása, szükség esetén berendezések, szerszámok, készülékek tervezése
  • Gyártósorok VSM analíziseinek elkészítésében való részvétel
  • VSM alapján a folyamatok és a gyártósorok folyamatos fejlesztése, hatékonyság növelése
  • Fejlesztéshez kapcsolódó munkaállomások, berendezések, eszközök, szerszámok, megtervezése, műszaki rajzainak elkészítése
  • Folyamatok dokumentációinak elkészítése és gondozása (Layout, Flow Chart, PFMEA, Műveleti utasítások, Ellenőrzési utasítások)
  • A folyamatokhoz tartozó PFMEA dokumentumok készítésének koordinálása dokumentum kezelése PFMEA tulajdonosként

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki állami diploma
  • előny 1-2 év releváns tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • előny 3D és 2D CAD ismeretek, folyamat és berendezés tervezés
  • előny PLC programozásban szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Kapcsolat:

Sári Tímea, HR Specialista

BorgWarner Hungary Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

www.borgwarner.com

Global Terms of Use and Privacy Statement

Carefully read the BorgWarner Privacy Policy before using this website. Your  ability to access and use this website and apply for a job at BorgWarner are conditioned on your acceptance and compliance with these terms.

Please access the linked document by clicking here, select the geographical area where you are applying for employment, and review. Before submitting your application you will be asked to confirm your agreement with the terms.