Job Header

Back to list

Termék mérnök (Product Engineer) - PDS

bw_wordkay_placeOroszlany - Hungary

bw_wordkay_timeDec 03, 2019

bw_wordkay_optionFull time

bw_wordkay_idR2019-2839

A BorgWarner Hungary Kft. öszkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó PDS divízió folyamatosan bővülő fiatalos csapatába keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Termék mérnök

Feladatok:

  • Felelősségi körébe tartozó termékkel kapcsolatos műszaki feladatok ellátása
  • Termékekkel kapcsolatos termékismereti oktatások
  • Termékek műszaki gondozása, változások nyomon követése, dokumentációk és rajzok ellenőrzése, szükség esetén frissítése
  • Termékek termékfejlesztési feladatainak ellátása, szükség esetén az Európai vagy Globális fejlesztő központtal (ETC, PTC, NTC) együttműködve.
  • Termékek verifikációs / validációs tesztjeinek elvégzése vagy elvégeztetése, kiértékelése
  • Termékekkel kapcsolatos minőség fejlesztő vagy költségcsökkentő javaslatok tétele illetve azok, tesztelése, megvalósíthatóságának elbírálása, az ezzel kapcsolatos jóváhagyási és változási folyamat műszaki támogatása
  • Termékekkel kapcsolatos minőségi problémák teljes körű kivizsgálása, a problémamegoldás és a problémamegoldó team támogatása
  • DFMEA és PFMEA dokumentumok elkészítésének támogatása
  • Együttműködés az üzletág globális szervezetivel
  • A beszerzési tevékenység, PPAP, 8D folyamatok műszaki támogatása
  • Műszaki eltérések kivizsgálása, jóváhagyása, dokumentálása (eSCR folyamat)
  • Kapcsolattartás a vevő vagy beszállító műszaki kollégáival, szervezeteivel

Elvárások:

  • Felsőfokú állami (szakirányú műszaki, villamosmérnök) végzettség pref: MSc
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat villamos területen
  • Elektromos forgó gépek működése, terméktervezése, gyártástechnológia anyagismerete, FMEA, Forgó gépek villamos mérései
  • MS Office alkalmazások, CAD rendszerek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Eredményorientáltság, erős problémamegoldó képesség

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Sári Tímea – HR Specialista

BorgWarner Hungary Kft.

2840 Oroszlány, BorgWarner utca 1.

Global Terms of Use and Privacy Statement

Carefully read the BorgWarner Privacy Policy before using this website. Your  ability to access and use this website and apply for a job at BorgWarner are conditioned on your acceptance and compliance with these terms.

Please access the linked document by clicking here, select the geographical area where you are applying for employment, and review. Before submitting your application you will be asked to confirm your agreement with the terms.