Job Header

Back to list

Minőségügyi mérnök (Quality Engineer) - TS

Oroszlany - Hungary

Sep 15, 2020

Full time

R2020-1331

Minőségirányítási mérnök

A BorgWarner Hungary Kft. összkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó TS divízió folyamatosan  bővülő fiatalos csapatába keres  tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Külső és  belső  reklamációkból származó hibák elemzése
  • Kereszt funkcionális csoport koordinálása, gyökér ok felderítése, intézkedések meghatározása és bevezetésének felügyelete
  • 8D/reklamációs  riportok készítése és az intézkedések felkövetése, verifikálás
  • Statisztikák, elemzések  készítése
  • Vevői kommunikáció
  • Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel
  • Kereszt funkcionális csapat támogatása a PFMEA felülvizsgálatban, fejlesztésben
  • Ellenőrzési tervek  fejlesztése, karbantartása kereszt funkcionális csapat bevonásával
  • PPAP csomagok elkészítése és benyújtása
  • Külső és belső változások kezelésében való részvétel
  • Vevői  portálok kezelése
  • Belső auditok terv szerinti elvégzése
  • Külső auditok esetén, auditterv bekérése, egyeztetés a külső felekkel, érintett területek bevonása, auditra való felkészülés koordinálása
  • Heti, havi, vevői  riportok elkészítése
  • Aktív részvétel a gyártósor napi szintű támogatásában

Elvárások:

  • felsőfokú állami diploma
  • legalább 3 év autóiparban szerzett minőségirányítási tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • IATF  16949 és ISO 14001 szabvány ismeretek
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó és szervező készség, analitikus gondolkodásmód

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Kapcsolat:

Kiss Ágota Adrienne
Sr Recruiter

BorgWarner PowerDrive Systems / BorgWarner Hungary Kft.
H-2840 Oroszlány, BorgWarner u. 1.

Global Terms of Use and Privacy Statement

Carefully read the BorgWarner Privacy Policy before using this website. Your  ability to access and use this website and apply for a job at BorgWarner are conditioned on your acceptance and compliance with these terms.

Please access the linked document by clicking here, select the geographical area where you are applying for employment, and review. Before submitting your application you will be asked to confirm your agreement with the terms.