Job Header

Back to list

Test Engineer

Blonie - Poland

Nov 25, 2021

Full time

R2021-1791

Twój zakres obowiązków:

  • Testowanie nowych urządzeń elektronicznych
  • Udział w procesie wdrożenia produktów do masowej produkcji, a także ciągła poprawa jakości produkcji
  • Uruchamianie i testowanie prototypów
  • Współpraca z Inżynierami innych działów
  • Tworzenie schematów elektrycznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów na produkcji

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne – na kierunku elektronika, automatyka
  • Znane są Ci zagadnienia z obszaru elektroniki
  • Znasz język angielski, który pozwala na swobodną komunikację
  • Posiadasz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (w dziale Inżynierii lub Utrzymania Ruchu)
  • Dobrze organizujesz swoją pracę
  • Doświadczenie z wykorzystaniem umiejętności programistycznych w jednym lub kilku językach oprogramowania testowego: National Labs LabView, NI LabWindows CVI, NI TestStand, C ++, C

Oferujemy

  • Udział w rozbudowie fabryki i poznanie nowych linii, przeznaczonych pod elektryfikację
  • Szkolenie techniczne w fabryce
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość dofinansowania do dalszej edukacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Global Terms of Use and Privacy Statement

Carefully read the BorgWarner Privacy Policy before using this website. Your  ability to access and use this website and apply for a job at BorgWarner are conditioned on your acceptance and compliance with these terms.

Please access the linked document by clicking here, select the geographical area where you are applying for employment, and review. Before submitting your application you will be asked to confirm your agreement with the terms.

Overlay Title