Job Header

Back to list

Quality engineer (ETTS) / Minőségbiztosítási mérnök (ETTS)

Oroszlany - Hungary

Oct 12, 2021

Full time

R2021-5416

Minőségbiztosítási mérnök (garanciális ügyek)

Új munkatársunk feladata lesz:

  • A kijelölt vevőknél a komplett garanciális ügyintézési folyamat működtetése
  • A garanciális analízisek lefolytatása, dokumentálása, riportálása házon belül és a vevő felé
  • Folyamatos vevői kapcsolattartás
  • Vevői garanciális megállapodások előkészítése, lefolytatása
  • Folyamatos vevői portál figyelés, analízis riportálás, negatív trendek esetén beavatkozás
  • A garanciális területhez tartozó heti/havi riportok elkészítése
  • Garanciális pénzügyi előrejelzések készítése, karbantartása
  • Kooperáció más területekkel, gyáregységekkel a garanciális feladatokat érintően

    Amit kínálunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő feladatok
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások

    Az ideális jelölt:

  • műszaki főiskolai / egyetemi végzettséggel bír
  • 3-4 év autóiparban, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • tárgyalási szinten kommunikál angol nyelven mind szóban, mind írásban
  • ismeri az IATF 16949 szabványt
  • képes win-win szituáció kialakítására, képes megfelelően kezelni a konfliktus helyzeteket
  • „can do” attitűddel rendelkezik
  • analitikus gondolkodás jellemzi

Global Terms of Use and Privacy Statement

Carefully read the BorgWarner Privacy Policy before using this website. Your  ability to access and use this website and apply for a job at BorgWarner are conditioned on your acceptance and compliance with these terms.

Please access the linked document by clicking here, select the geographical area where you are applying for employment, and review. Before submitting your application you will be asked to confirm your agreement with the terms.

Overlay Title