Job Header

Back to list

Customs Specialist / Specjalista ds. Cła

Blonie - Poland

Oct 12, 2021

Full time

R2021-5588

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zadań związanych ze wszystkimi sprawami celnymi ( głównie eksportowe),

  • Stała współpraca z działem Zgodności Handlowej w zakresie stosowania przepisów celnych i audytów,

  • Kontakt i współpraca z agencjami i urzędami celnymi, partnerami zagranicznymi i jednostkami wewnętrznymi firmy,

  • Koordynacja taryf importowych i eksportowych między fabryką a zewnętrznym dostawcą,

  • Weryfikacja dokumentów transportowych i celnych,

  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji celnej - potwierdzanie do klienta,

  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego, prowadzenie baz danych przesyłek,

  • Koordynacja przesyłek PPAP/sample/testowych itp.,

  • Codzienna obsługa przesyłek eksportowych,

  • Obsługa portali transportowych klienta.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie

  • Podstawowa znajomość przepisów celnych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU

  • Wsparcie merytoryczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Global Terms of Use and Privacy Statement

Carefully read the BorgWarner Privacy Policy before using this website. Your  ability to access and use this website and apply for a job at BorgWarner are conditioned on your acceptance and compliance with these terms.

Please access the linked document by clicking here, select the geographical area where you are applying for employment, and review. Before submitting your application you will be asked to confirm your agreement with the terms.

Overlay Title