Job Header

Back to list

Junior Product Engineer

Blonie - Poland

Jan 24, 2023

Full time

R2023-0028

Opis stanowiska

•    Zarządzanie działaniami związanymi z wprowadzanymi zmianami:
 - Koordynacja testów i pomiarów nowych komponentów,
 - Zamawianie próbek nowych komponentów do partii testowych,
 - Koordynowanie procesu produkcji partii testowych z nowymi komponentami.
•    Analiza merytoryczna i techniczna zmian:
 - Ocena wpływu i ryzyka przeprowadzanych zmian na: produkt, proces produkcyjny,
dokumentację techniczną i jakościową,
 - Współpraca z działami, których one dotyczą

•    Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zmian:
 - Change Implementation Matrix
 - Wpis w systemie GES
 - Prezentacja PowerPoint
•    Pozyskiwanie niezbędnych zatwierdzeń w obrębie organizacji i poza nią.
•    Kontakt z dostawcami komponentów w celu pozyskania informacji dotyczących zmian.

Wymagania:

•    Rozpoczęte lub ukończone studia z dziedziny elektroniki, mechaniki lub pokrewnej
(mechatronika, automatyka, robotyka, elektrotechnika),
•    Umiejętność czytania kart katalogowych, wymogów projektowych, rysunku technicznego
•    Mile widziana umiejętność zaprojektowania eksperymentu/doświadczenia i zdefiniowania
 niezbędnych pomiarów w jego trakcie,
•    Analityczne myślenie i inżynierskie podejście w rozwiązywaniu problemów,
•    Mile widziana umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
(wymagana komunikacja z zespołem anglojęzycznym, prezentowanie w języku angielskim i przygotowywanie
dokumentacji w języku angielskim),
•    Dobra znajomość pakietu office

Oferujemy:

•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy (Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola)
•    Wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu
•    Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)
•    Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach
•    Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, dodatki pieniężne świąteczne)

Global Terms of Use and Privacy Statement

Carefully read the BorgWarner Privacy Policy before using this website. Your  ability to access and use this website and apply for a job at BorgWarner are conditioned on your acceptance and compliance with these terms.

Please access the linked document by clicking here, select the geographical area where you are applying for employment, and review. Before submitting your application you will be asked to confirm your agreement with the terms.

Career Scam Disclaimer:  BorgWarner makes no representations or guarantees regarding employment opportunities listed on any third-party website.  To protect against career scams, job applicants should take the necessary precautions when interviewing for and accepting employment positions allegedly offered by BorgWarner.  Applicants should never provide their national ID numbers, birth dates, credit card numbers, bank account information or other private information when communicating with prospective employers or responding to employment opportunities online.  Job applicants are invited to contact BorgWarner through BorgWarner’s website to verify the authenticity of any employment opportunities.