Powrót do O nas

article_main_img

Dzień Dziecka 2022 w ETTS Rzeszów

Dzień Dziecka to jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt w ciągu roku, zarówno wśród maluchów, jak i starszych dzieci. Wszyscy wiemy, jak ważne jest jego należyte celebrowanie. W tym roku dzieci pracowników BorgWarner Poland Dywizji ETTS mogły wyskakać się i wyszaleć do woli w specjalnie wynajętych przez nas obiektach.

W dniu 5 czerwca 2022 r. gościł nas FlyPark przy ul. Przemysłowej 3 w Rzeszowie. Szaleństwo na trampolinach rozpoczęło się o godz. 10:00 i trwało aż do 19:30. Animatorzy zadbali o formę naszych dzieciaków, pilnowali prawidłowego korzystania z dobrodziejstw parku trampolin, zaś Panie animatorki malowały cuda na buziach naszych pociech. Na zakończenie pobytu na specjalny talon każde dziecko mogło w bistro zjeść wybranego loda, z czego chętnie korzystali rodzice, aby zachęcić dzieciaki do powrotu do domu 😊

17 czerwca 2022 r. w Centrum Kolorado w Malawie czekał na dzieci ogromny tor przeszkód, który jest nie lada wyzwaniem dla małych akrobatów. Drabinki, sznury, zjeżdżalnie, labirynty i trudne przejścia zapewniły doskonałą zabawę i trening energetyczny. Dla najmłodszych gości dostępna była sala pluszaków i zabawek, w której maluszki czuły się jak w domu. Mali odkrywcy mogli spróbować swoich sił również na ściankach wspinaczkowych i dmuchanej zjeżdżalni. Na zakończenie każdy maluch odebrał w kawiarni loda w wybranym smaku.

Dziękujemy, że zabraliście swoje dzieci do FlyPark i Kolorado, a tym samym pozwoliliście im na chwile przyjemności i szaleństwa! Zobaczcie sami jaką sprawiło im to frajdę.

Overlay Title

close