article_main_img

Oferta pracy: Operator Produkcji - Wydział Montażu (Emissions, Thermal & Turbo Systems) Rzeszow - Poland

OPERATOR PRODUKCJI – WYDZIAŁ MONTAŻU

Obowiązki i odpowiedzialność:

• Montaż turbosprężarek z zachowaniem wymogów jakościowych i ilościowych
• Obsługa urządzeń wspomagających produkcję
• Samokontrola wykonywanych czynności
• Przestrzeganie przepisów BHP
• Utrzymywanie obszaru w jak najwyższej czystości i porządku

Wymagania i umiejętności:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie, techniczne będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (min. 1 rok), przy montażu elementów

• Mile Widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

• Mile Widziana podstawowa znajomość technik pomiarowych
• Umiejętność pracy w zespole
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Zdolności manualne
• Zaangażowanie w rozwiązywanie problemów
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera
• Zdyscyplinowanie

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Premia efektywnościowa,
• Dostęp do nowoczesnych technologii,
• Praca w młodym, dynamicznym zespole.

Dokumenty aplikacyjne można złożyć wysyłając na adres praca@borgwarner.com

Overlay Title