Powrót do O nas

article_main_img

Pink October & Movember w BorgWarner Błonie

Być może niektórzy myślą, że dbanie o zdrowie można odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość… W BorgWarner myślimy inaczej! Minione miesiące, październik i listopad, stanowią bardzo ważne daty kalendarza profilaktycznego. Październik to miesiąc świadomości [i profilaktyki] raka piersi, natomiast listopad dotyczy kwestii zdrowotnych mężczyzn. Z dumą możemy powiedzieć, że

w naszej firmie ten temat nie przeszedł bez echa.

 

BorgWarner już drugi rok z rzędu aktywnie uczestniczy w głośnych na cały kraj akcjach  #Movember i #PinkOctober.

W ich ramach umożliwiliśmy naszym ludziom udział w kluczowych badaniach profilaktycznych. Osoby z naszego zespołu mogły zrobić na terenie zakładu mammografię, USG oraz przebadać się pod kątem markerów nowotworowych. Bardzo nas cieszy szeroki odzew załogi BorgWarner – w akcji udział wzięło łącznie aż 221 pracowników i pracowniczek.

 

Dodatkowo, Fundacja Kapitan Światełko przygotowała dla nas webinar dotyczący męskiego zdrowia. I chociaż hasło Fundacji brzmi „Robimy TO dla jaj”, wszyscy podchodzimy do kwestii zdrowia bardzo poważnie.

 

Troska o dobrostan naszych pracowników stanowi jeden z priorytetów działań wewnętrznych BorgWarner. Pozytywna reakcja zespołu jest potwierdzeniem, że udostępnienie badań profilaktycznych to konkretne wsparcie i dobry kierunek na przyszłość.

Overlay Title

close