Powrót do O nas

article_main_img

Podsumowanie Pikniku Rodzinnego 2023

10 września mieliśmy przyjemność razem z naszymi pracownikami i ich rodzinami uczcić zakończenie lata podczas firmowego pikniku rodzinnego. Była to pierwsza od 4 lat okazja do wspólnego świętowania!

Dla Wszystkich Wieków i Upodobań

Jednym z kluczowych celów naszego pikniku było stworzenie wydarzenia, które wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, niezależnie od wieku czy preferencji. Przygotowaliśmy szeroki wachlarz atrakcji, od tych bardziej ekstremalnych dla łaknących adrenaliny, po te bardziej relaksujące.

Dla Dzieci...

Nasze najmłodsze talenty miały okazję bawić się na dmuchanych zamkach, skakać na trampolinach i cieszyć się słodkimi przekąskami. Warsztaty eko i kreatywne sprawiły, że nasze dzieci mogły połączyć naukę zdolności manualnych, wiedzy na temat ochrony środowiska oraz dobrej zabawy!

...i Dla Starszych!

Wejście do wirtualnej rzeczywistości, ścianka wspinaczkowa, laser tag - to tylko kilka z atrakcji, których można było spróbować!

Dusza Społeczności

Co najważniejsze, głównym celem naszego wrześniowego spotkania była budowa społeczności. To właśnie to poczucie jedności sprawia, że BorgWarner jest wyjątkowym miejscem pracy. Spędzenie tego dnia razem z rodzinami naszych pracowników pozwoliło nam lepiej poznać się nawzajem poza środowiskiem pracy.

Podziękowanie

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli i razem z nami uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu. To Wasza obecność sprawiła, że był to niezapomniany dzień. Niech te wspomnienia staną się inspiracją do sukcesów, które odniesiemy w ostatnim kwartale tego roku.

Już teraz nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji. Mamy nadzieję, ze spotkamy się w jeszcze większym gronie!

 

 

Overlay Title

close