Powrót do O nas

article_main_img

Targi Pracy - jesień 2023

Być może myślisz, że targi pracy nie są Twoją szansą na karierę. W BorgWarner myślimy inaczej.

 

W październiku br. BorgWarner Błonie pojawi się na najważniejszych targach pracy w kilku miastach Polski. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się zarówno z przedstawicielami naszego działu rekrutacji, jak i inżynierami z różnych dywizji produkcyjnych firmy.

 W trakcie rozmów przybliżymy, kim jesteśmy, jaka jest nasza strategia rozwoju
i dlaczego właśnie z nami warto rozpocząć lub kontynuować karierę.
Chętnie podpowiemy, jakie kompetencje można u nas rozwijać – BorgWarner to korporacja międzynarodowa, która daje możliwość udziału w międzynarodowych projektach i awansu w strukturach globalnych.

Czego jeszcze będzie się można o nas dowiedzieć?

Produkty, jakie wytwarzamy w Błoniu, proces produkcyjny krok po kroku, nasze maszyny i sposób, w jaki staniemy się wkrótce prawdziwą fabryką przemysłu 4.0 – to tylko kilka ciekawostek, o których chętnie opowiemy. Kto wie, może zdradzimy też parę naszych insightów produkcyjnych?

Z punktu widzenia potencjalnego kandydata[-ki], bardzo pomocne mogą okazać się nasze rady i wskazówki, jak dobrze przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w BorgWarner, a także informacje, kogo aktualnie szukamy.

Dla zainteresowanych naszą ofertą przekażemy bezpośredni kontakt do Rekrutera odpowiedzialnego za rekrutację do konkretnego działu. Można będzie również zostawić swoje CV lub kontakt do siebie bezpośrednio przy stoisku.

Zainteresowanym opowiemy również o założeniach naszego programu stażowego
i możliwościach, jakie stwarza dla uczestników.

Czy warto odwiedzić nasze stoisko? Doradztwo personalne i inżynieryjne to unikalny aspekt, którego nie doświadczycie przeglądając nasze ogłoszenia w Internecie. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia targów i do rozmowy.

 

Miejsca i daty naszej obecności na targach:


Białystok: 10.10.2023 - Politechnika Białostocka

Gliwice: 23.10.2023 - Politechnika Śląska: Inżynierskie targi pracy, przedsiębiorczości i technologii i dostępności

Warszawa:  23.10.2023 - Politechnika Warszawska: XXXI Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na WEiTI

Warszawa: 26.10.2023 - Politechnika Warszawska: Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych

Overlay Title

close