Powrót do O nas

article_main_img

W BorgWarner Mobility Poland lubimy ludzi!

W BorgWarner Mobility Poland lubimy ludzi!

Możemy to śmiało powiedzieć po zakończeniu akcji Szlachetnej Paczki w naszej firmie!

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny, którego głównym celem jest pomoc rodzinom oraz osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Odbywa się raz w roku w okresie przedświątecznym. 

W tym roku nasi pracownicy postanowili pomóc Panu Janowi (83 l.). Wspólnie sprawiliśmy, że jego święta stały się piękniejsze! Udało nam się zaspokoić wszystkie jego potrzeby, a także urozmaicić jego paczkę o typowe prezenty świąteczne! Dla Pana Jana przygotowaliśmy aż 13 paczek z rzeczami niezbędnymi do codziennego funkcjonowania, artykułami spożywczymi, gadżetami kuchennymi jak np. kombiwar czy kuchenka nastawna. Cała akcja nie byłaby możliwa bez zaangażowania naszych pracowników! Cieszymy się, że na co dzień otaczamy się tak wielkodusznymi osobami. Dziękujemy Wam! 

Reakcja rodziny

Pan Jan był bardzo zadowolony z prezentów, które otrzymał. Okazywał wielką wdzięczność, bardzo dziękował za otrzymaną pomoc. Nie mógł uwierzyć, że spotkało go takie szczęście. Był bardzo wzruszony otrzymanymi prezentami. Nie mógł doczekać się otworzenia paczek. Po tym jak odpakował prezenty, uronił łzy wzruszenia. Paczka była wielką pomocą dla niego, nie tylko na święta, ale również na codzień. Pan Jan docenił każdą nawet najmniejszą rzecz znajdującą się w paczce. Wszystkie prezenty mu się bardzo podobały. Najbardziej ucieszył się z opału i wkładu kominkowego, bo dzięki nim będzie mógł dobrze ogrzać swój dom w zimę. Łzy wzruszenia również pojawiły się, gdy senior zobaczył, że dostał nową kuchenkę i okulary, ponieważ są to rzeczy niezbędne do codziennego funkcjonowania. Mężczyzna bardzo się ucieszył gdy zobaczył tzw. ,, Prezent od Św. Mikołaja" w postaci zestawu kosmetyków i przy tej okazji wspomniał, że wreszcie będzie mógł o siebie zadbać. Pan Jan również wspomniał, że to była najlepsza paczka jaką otrzymał i chciałby z całego serca za nią podziękować. 

Słowo od Pana Jana

Pan Jan bardzo dziękuję za prezenty i jest bardzo wdzięczny za otrzymaną pomoc. Był bardzo wzruszony całą paczką. Chciałby również przekazać najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz noworoczne. Wspominał również o tym, że jest to najlepszy prezent jaki mógł go w życiu spotkać i jest pod wrażeniem, że znaleźli się dobrzy ludzie, którzy chcieli go wesprzeć. 

Słowo od wolontariusza

Bardzo dziękuję za Państwa zaangażowanie w przygotowanie paczki dla pana Jana. To było niesamowite przeżycie móc oglądać jego radość. Paczka była w 101% przemyślana i dopasowana do potrzeb tego starszego mężczyzny. Wspólnie oglądaliśmy wszystkie podarunki i cieszyliśmy się z każdego, nawet najmniejszego daru.
W imieniu swoim, chciałam Państwu życzyć dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i abyście w nadchodzącym roku trafiali tylko na ludzi o tak wielkich sercach, jakie sami macie. 

 

 

 

Overlay Title

close