Powrót do O nas

article_main_img

Poznaj Nas

BorgWarner jest polskim oddziałem amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach silnikowych.

BorgWarner w Polsce stanowią zakłady produkcyjne oraz nowoczesne Centrum Techniczne, które zlokalizowane jest w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Jasionka.

W skład Campusu BorgWarner wchodzą trzy jednostki, będące globalnymi liderami dla branży motoryzacyjnej w zakresie produkcji turbosprężarek (Turbo Systems), łańcuchów rozrządów i modułów rozrządów ze zmiennymi fazami (Morse Systems) oraz układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych (Transmission Systems).

Starania BorgWarner nakierowane są w głównej mierze na zwiększenie oszczędności paliwa, redukcję emisji spalin i optymalizację osiągów.

Dostarczamy nasze produkty do prawie wszystkich głównych klientów na całym świecie, w tym do Fiata / GM, Forda, Audi, Volkswagena lub Jaguara.

Overlay Title

close