Powrót do O nas

BorgWarner Poland Sp. z o.o. współpracuje z WSPiA Rzeszowską Szkołą Wyższą!

W ostatnim czasie Spółka BorgWarner Poland – Dywizja Turbo Systems rozpoczęła współpracę z WSPiA Rzeszowską Szkołą Wyższą!

W ramach podpisanej umowy najlepsi studenci WSPiA będą mogli odbywać płatne staże i praktyki zawodowe w działach administracyjnych z racji profilu działalności Uczelni.

W czasie odbywania praktyki lub stażu, WSPiA umożliwi swoim studentom odbywanie zajęć w ramach indywidualnego toku nauczania. Dzięki temu będą mogli maksymalnie wykorzystać czas poświęcony na zdobywanie wiedzy praktycznej.   

Wszystkich studentów, chętnych do zdobywania doświadczenia zawodowego w czasie trwania studiów zachęcamy do czynnego udziału w procesach rekrutacyjnych  :)

Po więcej informacji zapraszamy do Biura Karier WSPiA. 

WSPiA

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to najstarsza i jedna z największych uczelni niepublicznych na Podkarpaciu. Jest jedyną uczelnią w województwie, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk prawnych. WSPiA prowadzi studia w czterech kolegiach dydaktycznych: Kolegium Prawa, Kolegium Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Kolegium Administracji oraz Kolegium Zarządzania. Studenci do wyboru mają cztery kierunki studiów: prawo (5-letnie studia magisterskie), bezpieczeństwo wewnętrzne (studia I i II stopnia), administrację (studia I i II stopnia) oraz zarządzanie (studia I stopnia), ponad 20 specjalności dostosowanych do potrzeb i oczekiwań studentów i rynku pracy, 11 kierunków Studiów Podyplomowych oraz Seminaria Doktoranckie z zakresu nauk prawnych.

Overlay Title

close