Powrót do O nas

article_main_img

Czujniki monitorowania jakości powietrza_BorgWarner Poland Turbo Systems

Uwielbiamy realizować takie inicjatywy! :) Jeden z pracowników zwrócił się do nas, z zapytaniem, czy moglibyśmy zakupić 5 czujników jakości powietrza i zamontować je na terenie Rzeszowa i naszej firmy.  

Działania wspierające ochronę środowiska oraz lokalną społeczność są jednymi z naszych kluczowych przesłań. W związku z tym, postanowiliśmy zrealizować pomysł pracownika i umożliwić monitorowanie mieszkańcom jakości powietrza, które wdychamy.

Firmą dostarczającą nam to rozwiązanie zostało Airly, które posiada czujniki realnie pozwalające naszemu społeczeństwu rozwiązać problem smogu i zakłada kompleksową usługę zbierania danych na temat jakości powietrza i informowania o tym mieszkańców.

Biorąc pod uwagę naszą bardzo dobrą współpracę z uczelniami wyższymi na terenie Rzeszowa, to właśnie tam zdecydowaliśmy się zamontować nasze czujniki.

Dwa na terenie Politechniki Rzeszowskiej i po jednym w Wyższej Szkole Prawa i Administracji – Rzeszowska Szkoła Wyższa, Wyżej Szkole Informatyki i Zarzadzania oraz terenie naszej firmy. Reprezentantów uczelni, mieliśmy przyjemność gościć w siedzibie naszej firmy, celem zawarcia umowy współpracy.

Po dokonaniu montażu czujników, podamy więcej informacji o tym w jaki sposób można dokonać odczytu.

Overlay Title

close