Powrót do O nas

article_main_img

O nas - Power Drive Systems

 

Centrum techniczne BorgWarner Kraków zostało założone w 2022 roku celem zapewnienia kompleksowego wsparcia dla rozwoju komponentów Elektroniki Mocy dla pojazdów samochodowych. W krakowskim centrum technicznym skupiamy się głównie na ładowarkach pokładowych, konwerterach DC/DC, systemach zarządzania stanem baterii oraz inwerterach do samochodów elektrycznych.

Naszym priorytetem jest osiągnięcie samodzielności projektowej do roku 2026. Planujemy do tego czasu zatrudnić 250 inżynierów  - specjalistów, pasjonatów motoryzacji. Nasze zespoły opieramy na ekspertach posiadających wiedzę domenową, jednak równie istotny jest dla nas potencjał wśród kandydatów i ich chęć pogłębiania wiedzy z dziedziny elektromobilności. Jednym z naszych celów jest również stworzenie atrakcyjnej oferty dla studentów oraz absolwentów, poprzez oferowanie programów szkoleniowych i ścieżek rozwoju zawodowego dostosowanego do pracownika.

Jako BorgWarner oferujemy unikalną okazję uczestnictwa w pełnym cyklu rozwoju produktów automotive, począwszy od pozyskania wymagań klienta, poprzez rozwój oprogramowania i sprzętu aż po testy i masową produkcję, co jest możliwe dzięki naszemu zakładowi produkcyjnemu w Błoniu. Wyróżnia to bez wątpienia naszą firmę na rynku pracy, a także daje możliwość zdobycia niezwykle cennego i unikalnego doświadczenia.

Wierzymy, że elektryfikacja przyczyni się do innowacyjnej oraz zrównoważonej mobilności.
Czysta i efektywnie wykorzystywana energia to element naszej wizji.

W codziennej pracy tworzymy unikalną atmosferę opartą na wzajemnym szacunku, wsparciu oraz transparentności, co jest dla nas niezwykle istotne i pozwala na skuteczną współpracę.
W naszej firmie ważne są wartości, które wspólnie tworzymy i szanujemy – integracja, uczciwość, jakość, odpowiedzialność oraz współpraca, jest to częścią naszego DNA.


Overlay Title

close